| STRONA GŁÓWNA | KOMIKS | PUNISHER (NETFLIX) | PUNISHER: WAR ZONE | FILMY I TV | INNE |

 PUNISHER ZONE


Newsy
Współpraca
Forum

 KATEGORIE NEWSÓW


Komiksy
Punisher (1989)
Punisher (2004)
Punisher: War Zone
The Punisher (Netflix)
Punisher Film #4
Punisher Serial TV (FOX)
Inne

 BUTTONY


WAK - Serwis Komiksowy
Daily Planet - Pierwsza Polska Strona o Supermanie

ArkhamInfo-Twoje jedyne centrum informacji o grze Batman: Arkham City, Batman Arkham Asylum i jej kontynuacjach


 ArtKomiks STYLE


Główny
Punisher: War Zone
Punisher (2004)

Netflix icon
Dodano: 25-10-2016, 01:36 Autor:
amber-rose-revah-michael-nathanson-filming-marvels-the-punisher-on-picture-id617288542.jpgNa wcześniejszych zdjęciach z planu "Punishera", głównie można było zobaczyć odtwórcę tytułowej roli. Na fotografiach widzimy jak w roli Dinahy Madani, bardzo dobrze wyszkolonej i wyrafinowanej agentki Bezpieczeństwa Wewnętrznego, prezentuje się Amber Rose Revah. Do obsady dołączył również Michael Nathanson.


Zdjęcia można obejrzeć na gettyimages.

Netflix icon
Dodano: 22-10-2016, 19:40 Autor:
Jon+Bernthal+Set+Punisher+kEPulboVm8Xl.jpgCały czas trwają zdjęcia do serialu "Punisher" z Jonem Bernthalem w roli głównej. Na nowych zdjęciach z planu można dostrzec nową fryzurę fryzurę Franka Castle'a przypominającą to z "Deredevila"

Zdjęcia można obejrzeć w serwisach Just Jared i Zimbio.

Netflix icon
Dodano: 17-10-2016, 01:13 Autor:
jon-bernthal-says-marvels-punisher-would-beat-dcs-batman-in-a-fight.jpgNajnowsze zdjęcia z planu "Punishera" zamieszczone przez serwis JustJared, pokazują Franka Castle'a udającego bezdomnego podczas spotkania z Karen Page.

Jon Bernthal przyznał zaś ostatnio, że według niego w walce pomiędzy Punisherem i Batmanem, zwycięzcą byłby Frank.Netflix icon
Dodano: 13-10-2016, 20:59 Autor:
jon-bernthal-films-stunts-punisher-02.jpgDo sieci trafiła nowa porcja zdjęć z planu "Punishera", które można obejrzeć w serwisie JustJared. Widać na nich jak Jon Bernthal bierze udział w kręceniu scen kaskaderskich na dachu jednego z budynków.

Netflix icon
Dodano: 09-10-2016, 18:55 Autor:
set_punisher_001.jpgMarvel oficjalnie ogłosił, że do obsady "Punishera" dołączyła Deborah Ann Woll, która powtórzy rolę Karen Page z "Daredevila".

Fani będą musieli uzbroić się jednak w cierpliwość, serial ma bowiem zadebiutować dopiero w 2018 roku.

Źródło:
TV Line

Netflix icon
Dodano: 06-10-2016, 19:21 Autor:
Do obsady serialu "Punisher" dołączyli kolejni aktorzy. W przyjaciela bohatera, Micro, byłego analityka NSA, wcieli się Ebon Moss-Bachrach (“Girls”).


Ben Barnes (“The Chronicles of Narnia“) zagra Billy'ego Russo, najlepszego przyjaciela Franka Castle’a z czasów gdy służyli w służbach specjalnych. Teraz prowadzi odnoszącą sukcesy korporację militarną - “Anvil”.

Amber Rose Revah (“Indian Summers,” “Son of God”) wcieli się w Dinah Madani, bardzo dobrze wyszkoloną i wyrafinowaną agentkę Bezpieczeństwa Wewnętrznego, która jest rozdrażniona przez Punishera.

tv_punisher_ebon.jpg tv_punisher_barnes.jpg tv_punisher_amber.jpg


Źródło: Marvel

Netflix icon
Dodano: 06-10-2016, 17:22 Autor:
Do sieci trafiły kolejne zdjęcia z planu "Punishera". Tym samym dowiedzieliśmy się, że w serialu pojawi Deborah Ann Woll, która powtórzy swoją rolę Karen Page z "Daredevila".
Więcej zdjęć na JustJared.

Netflix icon
Dodano: 04-10-2016, 01:59 Autor:
W poniedziałek na Brooklynie w Nowym Jorku Jon Bernthal rozpoczął pracę na palnie serialu "Punisher". Aktora zauważono w bluzie sportowej z kapturem i z brodą.


Netflix icon
Dodano: 12-09-2016, 21:43 Autor:
RS_Punisher_Series_Coming_RAB_02a.png.jpgZnamy już pierwsze szczegóły na temat obsady serialu "The Punisher". TV Line dowiedział się, że w regularnej roli w serialu wystąpi Ben Barnes ("The Chronicles of Narnia: Prince Caspian").

Oficjalnie nie potwierdzono w kogo się wcieli, ale przypuszcza się, że chodzi o rolę Bobby'ego Sainta.

Źródło: TV Line

Netflix icon
Dodano: 17-08-2016, 17:02 Autor:
David_Lieberman.jpgChociaż oficjalnie tego nie potwierdzono, to prawdopodobnie premiera serialu "Punisher" od Netflix przypadnie na rok 2017. Na razie doniesienia te to wyłącznie plotki. Tak samo jak casting do ról w serialu.

Według MCU Exchange obecnie poszukiwany jest aktor do roli Davida “Microchipa” Liebermana. Podobno na castingach, by nie zdradzać o jaką postać chodzi, występuje ona jako Dennis Landstrom.

Do sieci trafił także fragment sceny, którą muszą odegrać aktorzy na castingu.

Czytaj więcej >>>

ZOBACZ POPRZEDNIE NEWSY
>>> 1 2 3 ... 4 5 6 ... 55 56 57 <<<

Lions Gate Film All original material copyright © 2004-2017. Punisher is registered trademark of Marvel Comics. Marvel Comics