| STRONA GŁÓWNA | KOMIKS | PUNISHER: WAR ZONE | FILMY I TV | INNE |

 PUNISHER ZONE


Newsy
Współpraca
Forum

 KATEGORIE NEWSÓW


Komiksy
Punisher (1989)
Punisher (2004)
Punisher: War Zone
Punisher Film #4
Punisher Serial TV
Inne

 BUTTONY


WAK - Serwis Komiksowy
Daily Planet - Pierwsza Polska Strona o Supermanie

ArkhamInfo-Twoje jedyne centrum informacji o grze Batman: Arkham City, Batman Arkham Asylum i jej kontynuacjach


 ArtKomiks STYLE


Główny
Punisher: War Zone
Punisher (2004)

FilmyM icon
Dodano: 29-12-2015, 15:34 Autor:
W nowym numerze Entertainment Weekly opublikowano nowe oficjalne zdjęcie z 2. sezonu "Daredevil". Jedno z nich przedstawia Punishera, który najwyraźniej złapał Daredevila.

O swoim bohaterze Jon Bernthal mówi tak:
"Ta postać ma rozeznanie w działalności organów ścigania i wojska. W najgorszy możliwy sposób sprowadził z sobą wojnę do domu. A najlepszą rzeczą w nim jest to, że jeśli Cię obrazi, to w ogóle go to nie obchodzi."

Marco Ramirez, co-showrunner serialu, porównując Matta i Franka, powiedział:
"Matt to gorliwy katolik - i rzadko można zobaczyć w telewizji postać, która jest gotowa poświęcić wszystko. Frank ma Kodeks Hammurabiego. To tak, jakby wpuścić wielkiego białego rekina do wody."

daredevil-01.jpg


Źródło: Entertainment Weekly

Dodano: 19-12-2015, 01:05 Autor:
W styczniu Polsat Film kolejny raz przypomni "Punishera" z 2004 roku. Film będzie można obejrzeć 15 stycznia o 23:00 i 16 stycznia o 21:00. Natomiast 22 stycznia o 23:00 i 23 stycznia o 21:00 obejrzeć można będzie film "Punisher: Strefa Wojny" z Rayem Stevensonem w roli głównej. Czytaj więcej >>>

FilmyM icon
Dodano: 12-10-2015, 16:57 Autor:
Nie długo musieliśmy czekać na oficjalną publikację w sieci pierwszego zwiastuna drugiego sezonu "Daredevila", w którym pojawi się Punisher.

FilmyM icon
Dodano: 11-10-2015, 11:20 Autor:
Podczas trwającego obecnie New York Comic-Con zaprezentowano pierwszy zwiastun drugiego sezonu "Daredevila". Materiał w słabej jakości wyciekł już do sieci i chociaż w dużym stopniu składa się ze scen z poprzedniego sezonu, to nie zabrakło też krótkiego fragmentu, w którym pojawia się Punisher.

FilmyM icon
Dodano: 03-10-2015, 12:50 Autor:
Podczas promocji filmu "Sicario" Jon Bernthal został zapytany przez dziennikarzy o rolę Punishera.

Szczerze mówiąc, nie mogę wam nic zdradzić. Mogę powiedzieć, że bardzo poważnie do tego podchodzą i jest to duża odpowiedzialność i zaszczytem jest dla mnie udział w „Daredevilu”. Scenariusz jest świetny. Aktorzy i scenarzyści również. Jestem wdzięczny i zaszczycony, że dostałem tę szansę i dam z siebie wszystko.


Aktor zdradził również, że wiedział dwa filmy o Punisherze. Produkcje z Dolphem Lungrenem i Thomasem Jane'em ale nie mógł zdradzić, czy czerpał z nich jakąś inspirację.

Źródło: CBR

Filmy icon
Dodano: 19-09-2015, 01:07 Autor:
W październiku TV4 przypomni widzom "Punishera" z Dolphem Lundgrenem w roli głównej. Film będzie można obejrzeć 5 października o 00:20 i 7 października o godzinie 20:00

Filmowa adaptacja „Punishera”, kultowego komiksu amerykańskiego. Rodzina policjanta Franka Castela (Dolph Lundgren) zostaje brutalnie zamordowana przez mafię. Castel, któremu udało się przeżyć zamach, poprzysięga gangsterom zemstę i sam postanawia wymierzyć im sprawiedliwość. Jego nielegalne akcje, powodują, że staje się celem polowania prowadzonego zarówno przez policję, jak i bezwzględnego szefa mafii...

Punisher2 icon
Dodano: 12-09-2015, 19:20 Autor:
Polsat Film kolejny raz przypomni "Punishera" z 2004 roku. Film będzie można obejrzeć 18 września o 22:50 i 19 września o 21:00.

Były oficer jednostek specjalnych, Frank Castle, w wyniku porachunków mafijnych traci rodzinę, która zostaje zamordowana na jego oczach. Odnalezienie przestępców i pomszczenie bliskich staje się celem jego życia. Pod pseudonimem Punisher Frank rozpoczyna krwawą rozprawę z przestępcami. Dopada szefa nowojorskiej mafii, Billy'ego Russotiego, i potwornie go oszpeca. Rozwścieczony gangster przybiera imię Jigsaw i kompletuje gang, w skład którego wchodzą kryminaliści. Punisher musi też stawić czoła agentom federalnym, którzy próbują go powstrzymać.

FilmyM icon
Dodano: 03-09-2015, 19:48 Autor:
Jon Bernthal, który w serialu "Daredevil" wciela się w Franka Castle'a, zamieścił na Twiterze nowe zdjęcie, które daje nam wgląd w arsenał Punishera.


Filmy icon
Dodano: 03-09-2015, 19:46 Autor:
Polsat Film kolejny raz przypomni "Punishera" z 2004 roku. Film będzie można obejrzeć 11 września o 23:55 i 12 września o 21:00.

Brawurowy film akcji z Johnem Travoltą i Thomasem Janem w rolach głównych. Frank Castle powraca w świetnej ekranizacji kultowego komiksu z wydawnictwa Marvel. Agent specjalny Frank Castle (Thomas Jane) ma oddaną, kochająca rodzinę i zamierza odejść ze służby. Przedtem jednak wykonuje ostatnią misję. Niestety, podczas akcji sprawy wymykają się spod kontroli i przypadkowo ginie syn bezwzględnego biznesmena Howarda Sainta (John Travolta). W odwecie Saint morduje całą rodzinę Castle'a, a on sam cudem uchodzi z życiem. O tej chwili Castle ma tylko jeden cel w życiu - zemstę. Pod pseudonimem Punisher wypowiada krwawą wojnę całemu przestępczemu światu z Saintem i bandą jego zabójców na czele, wobec których wymiar sprawiedliwości jest bezsilny...

Dodano: 18-08-2015, 16:17 Autor:
Pojawiły się nowe zdjęcia z planu "Daredevila" na których widać wcielającego się w rolę Punishera Jona Bernthala. Chociaż w jego stroju cały czas brakuje charakterystycznej trupiej czaszki, to z kamizelką kuloodporną coraz bardziej przypomina słynnego mściciela.
Czytaj więcej >>>

ZOBACZ POPRZEDNIE NEWSY
>>> 1 2 3 ... 4 5 6 ... 52 53 54 <<<

Lions Gate Film All original material copyright © 2004-2014. Punisher is registered trademark of Marvel Comics. Marvel Comics