| STRONA GŁÓWNA | KOMIKS | PUNISHER (NETFLIX) | PUNISHER: WAR ZONE | FILMY I TV | INNE |

 PUNISHER ZONE


Newsy
Współpraca
Forum

 KATEGORIE NEWSÓW


Komiksy
Punisher (1989)
Punisher (2004)
Punisher: War Zone
The Punisher (Netflix)
Punisher Film #4
Punisher Serial TV (FOX)
Inne

 BUTTONY


WAK - Serwis Komiksowy
Daily Planet - Pierwsza Polska Strona o Supermanie

ArkhamInfo-Twoje jedyne centrum informacji o grze Batman: Arkham City, Batman Arkham Asylum i jej kontynuacjach


 ArtKomiks STYLE


Główny
Punisher: War Zone
Punisher (2004)

NEWSY - KATEGORIA - KOMIKSY

Komiksy icon
Dodano: 02-08-2017, 07:31 Autor:
punisher_tom2.jpgDziś, do sprzedaży trafi "Punisher Max, tom 2". Za liczący 288 stron komiks trzeba będzie zapłacić 89,99 zł.

Drugi, równie mroczny i brutalny tom kultowej opowieści o samotnym mścicielu z Nowego Jorku. Na zlecenie samego Nicka Fury’ego Punisher wyrusza na Syberię, gdzie przechowywany jest najbardziej śmiercionośny wirus na świecie. Samobójcza misja budzi ze snu demony zimnej wojny, a świat kolejny znajduje się na krawędzi katastrofy nuklearnej. Tymczasem do miasta powraca Nicky Cavella, który zrobi wszystko, by zjednoczyć mafię – i raz na zawsze rozprawić się z Punisherem.
Za scenariusz tej historii odpowiada laureat Nagrody Eisnera, scenarzysta Garth Ennis (Kaznodzieja, Hellblazer, Hitman). Twórcami rysunków są Dougie Braithwaite (Incredible Hulk, Secret Invasion: Thor) oraz Leandro Fernández (Wolverine, Spider-Man: Splątana sieć, Deadpool: Wojna Wade’a Wilsona). Komiks tylko dla dorosłych!

Komiksy icon
Dodano: 28-04-2017, 22:03 Autor:
Wydawnictwo Egmont udostępnił katalog komiksowy na cały rok 2017, tym samym dowiedzieliśmy się, że "Punisher Max, tom 2" ma zostać wydany w sierpniu, a "Punisher Max, tom 3" w grudniu.

punisher_max2_3.jpg

Komiksy icon
Dodano: 14-02-2017, 17:22 Autor:
punisher_max_1_okladka.jpgWraz zapowiedziami wydawniczymi Egmont na kwiecień poznaliśmy datę premiery komiksu "Punisher Max, tom 1" - 5 kwietnia 2017. Za liczący 288 stron komiks trzeba będzie zapłacić 89,99 zł.

Pierwszy tom mrocznej i pełnej przemocy opowieści, której bohaterem – a może antybohaterem – jest Frank Castle, czyli słynny Punisher. Kiedyś brutalnie zamordowano jego żonę i dzieci. Teraz w pojedynkę wymierza sprawiedliwość wszelkiej maści przestępcom. Jedna z dokonanych przez niego masakr burzy równowagę zbrodniczego półświatka i – jak się okazuje – ściąga na niego uwagę nie tylko mafii. Czego chce od samotnego mściciela CIA? I co zamierza Micro, dawny wspólnik Punishera, który najwyraźniej ma dla niego propozycję nie do odrzucenia?

Źródło: swiatkomiksu.pl

Komiksy icon
Dodano: 18-01-2017, 16:22 Autor:
punisher_max_1_okladka.jpgW kwietniu za sprawą wydawnictwa Egmont ukaże się pierwszy tom serii "Punisher MAX".

W tym roku wydawca ma w planach wydanie trzech tomów:
- Punisher Max, tom 1: zeszyty Punisher #1-12,
– Punisher Max, tom 2: zeszyty Punisher #13-24,
– Punisher Max, tom 3: zeszyty Punisher #25-36.

Źródło: swiatkomiksu.pl

Komiksy icon
Dodano: 12-06-2013, 00:34 Autor:
15. tom "Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela" w którym ukaże się "Punisher: Witaj ponownie, Frank, cześć 1" trafi do sprzedaży 19 czerwca. Cena 39,99 zł.

Frank Castle, zwany też jako Punisher, powraca na ulice Nowego Jorku, by kontynuować swoją samotną walkę z przestępczością zorganizowaną. Systematycznie oczyszcza zaułki metropolii z wszelkiego rodzaju kryminalistów. Z każdym krokiem jest coraz bliżej otwartej wojny ze słynną mafijną rodziną Gnucci. Przygotujcie się na krwawy pokaz wymierzanie sprawiedliwości w najlepszym wydaniu.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach "The Punisher (Vol. 3) #1-6".

Komiksy icon
Dodano: 02-05-2013, 23:06 Autor:
W 15. tomie Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela" ukaże się "Punisher: Witaj ponownie, Frank, cześć 1".

Frank Castle, zwany też jako Punisher, powraca na ulice Nowego Jorku, by kontynuować swoją samotną walkę z przestępczością zorganizowaną. Systematycznie oczyszcza zaułki metropolii z wszelkiego rodzaju kryminalistów. Z każdym krokiem jest coraz bliżej otwartej wojny ze słynną mafijną rodziną Gnucci. Przygotujcie się na krwawy pokaz wymierzanie sprawiedliwości w najlepszym wydaniu.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach The Punisher (Vol. 3) #1-6


Źródło: Kolekcja Komiksów Marvel

Komiksy icon
Dodano: 10-12-2012, 15:25 Autor:
W kioskach i sklepach można już kupić 1. numer "Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela" od Hachette. Jeśli mowa o komiksach Marvela to rzecz jasna nie może zabraknąć Punishera. Nie wiadomo jeszcze w których dokładnie tomach zostaną wydane historie z Frankiem Castle'em w roli głównej, ale dzięki informacjom na temat komiksowej kolekcji wydawanej przez Hachette w innych krajach, wiadomo, że fani Punishera mogą liczyć na dwa tomy z ich ulubionym bohaterem. Będą to:
  • Punisher: Welcome Back Frank, Part 1 zawierający materiały opublikowane pierwotnie na łamach The Punisher (Vol. 3) #1-6

  • Punisher: Welcome Back Frank, Part 2 zawierający materiały opublikowane pierwotnie na łamach The Punisher (Vol. 3) #7-12


Wcześniej w Polsce historia "Punisher: Welcome Back Frank" ukazała się nakładem wydawnictwa Mandragora

Źródła: Wikipedia, Kolekcja Komiksów Marvel

Komiksy icon
Dodano: 07-06-2012, 00:42 Autor:
Punisher przez lata swojej działalności ukarał wiele osób łamiących prawo. Zdarzyło mu się nawet strzelać do osób, które śmieciły. Wydarzenia te miały miejsce w "Spectacular Spider-Man #81-83" Billiego Mantlo. Punisher strzelał do ludzi, którzy popełniali najdrobniejsze wykroczenia.

Za tak radykalne działania bohater został oczywiście aresztowany, a podczas rozprawy uznano go za niepoczytalnego, tak więc Frank Castle miał trafić do szpitala psychiatrycznego.

Pomysł, żeby Punisher został zamknięty w wariatkowie szybko został porzucony i w miniserii "Punisher" Steven Grant wytłumaczył działania bohatera, faktem, że podano mu jakiś narkotyk.

Źródło: CBR

Komiksy icon
Dodano: 11-05-2012, 00:21 Autor:
Czy Punisherowi i Wolverine'owi udało się przetrwać w Erewhon?

Dowiecie się tego z ostatniego numeru miniserii WOLVERINE/PUNISHER.

Komiksy icon
Dodano: 26-04-2012, 14:17 Autor:
Według różnych plotek w 2007 roku Mike Wieringo otrzymać kolejne zlecenie od Marvela. Tuż przed swoją śmiercią rysownik miał pracować na warstwą graficzną do serii "Punisher: Max". Nic takiego nie miało jednak miejsca.

Były co prawda plany by Mike przygotował rysunki do trzech numerów "Punisher: War Journal", ale po tym jak otrzymał scenariusz do pierwszego numeru, uznał że ten nie odpowiada mu i zrezygnował z tego zlecenia.

Źródło: CBR

ZOBACZ POPRZEDNIE NEWSY
>>> 1 2 3 4 5 ... 10 11 12 <<<

Lions Gate Film All original material copyright © 2004-2017. Punisher is registered trademark of Marvel Comics. Marvel Comics