| STRONA GŁÓWNA | KOMIKS | PUNISHER (NETFLIX) | PUNISHER: WAR ZONE | FILMY I TV | INNE |

 PUNISHER ZONE


Newsy
Współpraca
Forum

 KATEGORIE NEWSÓW


Komiksy
Punisher (1989)
Punisher (2004)
Punisher: War Zone
The Punisher (Netflix)
Punisher Film #4
Punisher Serial TV (FOX)
Inne

 BUTTONY


WAK - Serwis Komiksowy
Daily Planet - Pierwsza Polska Strona o Supermanie

ArkhamInfo-Twoje jedyne centrum informacji o grze Batman: Arkham City, Batman Arkham Asylum i jej kontynuacjach


 ArtKomiks STYLE


Główny
Punisher: War Zone
Punisher (2004)

NEWSY - KATEGORIA - PUNISHER FILM 4

FilmyM icon
Dodano: 17-02-2016, 19:45 Autor:
Do sieci trafiły kolejne zdjęcia promocyjne 2. sezon "Daredevila". W kostiumie Punishera dostrzec można pod kurtką symbol czaszki.


tumblr_o2p04wud9l1uqfsrjo2_1280.jpg
Czytaj więcej >>>

FilmyM icon
Dodano: 15-02-2016, 15:44 Autor:
Netflix opublikował pełny zwiastun 2. sezonu "Daredevila".

Kiedy Matt sądzi, że już udaje mu się wprowadzić porządek do miasta, nowe siły powstają w Hell's Kitchen. Teraz Man Without Fear musi zająć się nowym przeciwnikiem w osobie Franka Castle'a i stawić czoła starej miłości – Elektrze Natchios.Premiera 2. sezonu "Daredevila" już 18 marca.

FilmyM icon
Dodano: 16-01-2016, 20:43 Autor:
Widzowie jeszcze nie mieli okazję przekonać się jak w roli Punishera w serialu "Daredevil" zaprezentował się Jon Bernthal, ale najwyraźniej nie zawiódł oczekiwań.

Już wcześniej pojawiały się plotki, że Punisher na dłuższy czas może zagościć na małym ekranie, ale najnowsze doniesienia sugerują, że już Marvel i Netflix rozpoczęły pracę na serialem "The Punisher".

Premiera drugiego sezonu "Daredevila" z Punisherem 18 marca.

Źródło: TV Line

FilmyM icon
Dodano: 07-01-2016, 15:37 Autor:
daredevilposter-165066.jpgZnamy już datę premiery 2. sezonu "Daredevila", w którym wystąpi również Punisher. Drugi sezon serialu platformy Netflix, która od 6 stycznia dostępna jest także w Polsce, zadebiutuje 18 marca.

Charlie Cox odtwórca roli Daredevila, tak opisuje relacje łączące jego postać z Punisherem.

"To naprawdę skomplikowane, czuje się jakby byli zaprzysiężonymi wrogami, ale czasami czuje się jakby mogli być najlepszymi przyjaciółmi i braćmi. Muszą wypracować kompromis, by znaleźć wspólny grunt."

Źródło: CBM

FilmyM icon
Dodano: 29-12-2015, 19:37 Autor:
Do sieci trafiło kolejne oficjalne zdjęcie przedstawiające Jona Bernthala w roli Franka Castle w serialu "Daredevil".

daredevil-season-2-jon-bernthal-punisher-164143.jpg

Źródło: Joblo

FilmyM icon
Dodano: 29-12-2015, 15:34 Autor:
W nowym numerze Entertainment Weekly opublikowano nowe oficjalne zdjęcie z 2. sezonu "Daredevil". Jedno z nich przedstawia Punishera, który najwyraźniej złapał Daredevila.

O swoim bohaterze Jon Bernthal mówi tak:
"Ta postać ma rozeznanie w działalności organów ścigania i wojska. W najgorszy możliwy sposób sprowadził z sobą wojnę do domu. A najlepszą rzeczą w nim jest to, że jeśli Cię obrazi, to w ogóle go to nie obchodzi."

Marco Ramirez, co-showrunner serialu, porównując Matta i Franka, powiedział:
"Matt to gorliwy katolik - i rzadko można zobaczyć w telewizji postać, która jest gotowa poświęcić wszystko. Frank ma Kodeks Hammurabiego. To tak, jakby wpuścić wielkiego białego rekina do wody."

daredevil-01.jpg


Źródło: Entertainment Weekly

FilmyM icon
Dodano: 12-10-2015, 16:57 Autor:
Nie długo musieliśmy czekać na oficjalną publikację w sieci pierwszego zwiastuna drugiego sezonu "Daredevila", w którym pojawi się Punisher.

FilmyM icon
Dodano: 11-10-2015, 11:20 Autor:
Podczas trwającego obecnie New York Comic-Con zaprezentowano pierwszy zwiastun drugiego sezonu "Daredevila". Materiał w słabej jakości wyciekł już do sieci i chociaż w dużym stopniu składa się ze scen z poprzedniego sezonu, to nie zabrakło też krótkiego fragmentu, w którym pojawia się Punisher.

FilmyM icon
Dodano: 03-10-2015, 12:50 Autor:
Podczas promocji filmu "Sicario" Jon Bernthal został zapytany przez dziennikarzy o rolę Punishera.

Szczerze mówiąc, nie mogę wam nic zdradzić. Mogę powiedzieć, że bardzo poważnie do tego podchodzą i jest to duża odpowiedzialność i zaszczytem jest dla mnie udział w „Daredevilu”. Scenariusz jest świetny. Aktorzy i scenarzyści również. Jestem wdzięczny i zaszczycony, że dostałem tę szansę i dam z siebie wszystko.


Aktor zdradził również, że wiedział dwa filmy o Punisherze. Produkcje z Dolphem Lungrenem i Thomasem Jane'em ale nie mógł zdradzić, czy czerpał z nich jakąś inspirację.

Źródło: CBR

FilmyM icon
Dodano: 03-09-2015, 19:48 Autor:
Jon Bernthal, który w serialu "Daredevil" wciela się w Franka Castle'a, zamieścił na Twiterze nowe zdjęcie, które daje nam wgląd w arsenał Punishera.


ZOBACZ POPRZEDNIE NEWSY
>>> 1 2 3 4 5 <<<

Lions Gate Film All original material copyright © 2004-2017. Punisher is registered trademark of Marvel Comics. Marvel Comics