| STRONA GŁÓWNA | KOMIKS | PUNISHER (NETFLIX) | PUNISHER: WAR ZONE | FILMY I TV | INNE |

 PUNISHER ZONE


Newsy
Współpraca
Forum

 KATEGORIE NEWSÓW


Komiksy
Punisher (1989)
Punisher (2004)
Punisher: War Zone
The Punisher (Netflix)
Punisher Film #4
Punisher Serial TV (FOX)
Inne

 BUTTONY


WAK - Serwis Komiksowy
Daily Planet - Pierwsza Polska Strona o Supermanie

ArkhamInfo-Twoje jedyne centrum informacji o grze Batman: Arkham City, Batman Arkham Asylum i jej kontynuacjach


 ArtKomiks STYLE


Główny
Punisher: War Zone
Punisher (2004)

NEWSY - KATEGORIA - INNE

Inne icon
Dodano: 04-01-2013, 16:07 Autor:
Bardzo często w świecie Marvela jesteśmy świadkami tzw. crossover są to komiksy łączące kilka serii (przodują tu chyba wszelkie krzyżówki grup z "X" na początku nazwy), wiele tego typu komiksów można znaleźć wśród serwowanych przez TM-Semic albumów, w których spotykali się F4 z Avengers i X-Men, lub znów ci ostatni mieli sparring z X-Factor, czy New Mutants etc. Nie inaczej było z Pogromcą, który jak się okazuje ma bardzo bogate życie towarzyskie.

więcej >>>

Inne icon
Dodano: 19-12-2012, 14:15 Autor:
Animator Luis Pelayo Junquera przygotował trwajacy 7 i pół minuty animowany fanfilm z Punisherem, oparty na historii “Do Not Fall In New York City” autorstwa Gartha Ennisa i Steve'a Dillona.

Inne icon
Dodano: 28-09-2012, 18:52 Autor:
Do grona bohaterów gry MMO "Marvel Heroes" dołączył Punisher. Szczegółowe informacje na temat gry na marvelheroes.com Czytaj więcej >>>

Inne icon
Dodano: 10-08-2012, 16:31 Autor:

Gdy kina podbija The Dark Knight Rises, na HeroesMovies kolejny konkurs z Batmanem. Nagrodę ufundował dystrybutor Galapagos Sp. z o.o. Tym razem do wygrania będzie film animowany na DVD:


Batman - Rok Pierwszy


Co należy zrobić?


Zadanie polega na wybraniu najlepszej, Waszym zdaniem, adaptacji filmowej (aktorskiej) z Batmanem w roli głównej. Wybór należy uzasadnić. Dopuszczalna jest każda forma pisana bądź wizualna.


Odpowiedź na zadanie konkursowe należy umieścić jako osobny post w dziale Konkursy w temacie "Konkurs Mrocznego Rycerza". Konkurs trwa od 10 sierpnia 2012r. do 16 sierpnia 2012r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do 20 sierpnia 2012r.Regulamin konkursu

Inne icon
Dodano: 12-03-2012, 18:31 Autor:
Serwis HeroesMovies.pl postanowił wyjść z inicjatywą i przygotował petycję w sprawie wydania w Polsce komiksowej kontynuacji serialu "Smallville".

Petycja została skierowana do wydawnictwa Mucha Comics, które specjalizuje w wydawaniu komiksów z superbohaterami.

PODPISZ PETYCJĘ

Inne icon
Dodano: 07-03-2012, 16:13 Autor:
Do gry MMO "Super Hero Squad Online" dołączył Punisher, który zadba by na ulicach Super Hero City było bezpiecznie.Źródło: Marvel.com

Inne icon
Dodano: 08-02-2012, 16:13 Autor:
HeroesMovies.pl powstało 8 Lutego 2011r i by uczcić to wydarzenie przygotowało serię konkursów.

W ciągu ostatnich kilku dni mogliście brać udział w kilku konkursach, jakie pojawiały się na Forum. Teraz pora na ostatnich z nich.
Do wygrania gra komputerowa Street Fighter IV (PC)

Wystarczy udzielić odpowiedzi na pytanie:
W którym z komiksowych miast chciałbyś zamieszkać i dlaczego?".
Swoje odpowiedzi zamieszczajcie w tym temacie:
KLIK!

Konkurs trwa od 8 do 12 lutego.
Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Inne icon
Dodano: 19-12-2011, 21:04 Autor:
Chcielibyście sami sprawić sobie prezent na Święta? Macie taką szansę.

Portale HeroesMovies.pl i WOtchłaniKomiksu.pl przygotowały dla Was "Konkurs świąteczny". Zanim jednak przejdziemy do pytania, sprawdźcie, co może znaleźć się pod Waszą choinką:

Miejsce pierwsze to gratka dla fanów Mrocznego Rycerza. Gra PC - Batman: Arkham Asylum.

Nagrodą za zajęcie drugiego miejsca jest komiks Ghost Rider: Apocalypse Soon, 128 stronicowy trade paperback Marvela.

Trzecie miejsce natomiast poświęcimy super-bohaterce Image - Witchblade. Proponujemy wam jeden z nowszych zeszytów opisujących jej przygody. Komiks napisany przez Rona Marza i ilustrowany przez zjawiskowego grafika Stjepana Sejica.


Aby wziąć udział w Konkursie wystarczy tylko udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe, którą należy przesyłać na adres konkurs@heroesmovies.pl Wasze odpowiedzi trafią także do Redakcji Portalu WOtchłaniKomiksu.pl

Oto pytanie:

Moc którego z komiksowych super-bohaterów jest waszym zdaniem najtrudniejsza do wiernego oddania w grze komputerowej i dlaczego?


Konkurs trwa od 19 do 24 grudnia 2011r. Wyniki wraz z nagrodzonymi odpowiedziami zostaną umieszczone na Forum Portalu HeroesMovies.ploraz Portalu WOtchłaniKomiksu.pl 25 grudnia 2011r.

Trzymamy za wszystkich kciuki.

HeroesMovies.pl i WOtchłaniKomiksu.pl

Regulamin konkursu

Inne icon
Dodano: 14-11-2011, 16:17 Autor:
Przed Wami kolejny Konkurs przygotowany przez HeroesMovies. Tym razem nagrody dla Was ufundował Sklep internetowy MovieGeek.Będą to trzy koszulki z symbolami, charakterystycznymi dla postaci z DC Comics, a mianowicie Green Lantern, Wayne Enterprises oraz LexCorp

Aby wziąć udział w Konkursie wystarczy tylko udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe, którą należy przesyłać na adres konkurs@heroesmovies.pl

Oto pytanie:
Wymień 3 superbohaterów z DC Comics.

Konkurs trwa od 14 do 19 listopada. Wyniki wraz z nagrodzonymi odpowiedziami zostaną opublikowane na Forum HeroesMovies najpóźniej do 21 listopada.

Regulamin Konkursu

Trzymamy za wszystkich kciuki.

HeroesMovies.pl i MovieGeek.pl

Inne icon
Dodano: 04-11-2011, 00:15 Autor:
Na serial telewizyjny z Punisherem przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Do tej pory bohater pojawił się tylko w kilku odcinkach seriali animowanych. Ostatnio można go było obejrzeć w animacji skierowanych do młodszych dzieciaków "Super Hero Squad", w której głosu bohaterowi użyczył Ray Stevenson.

Chociaż jest to kroki epizod to warto zapoznać się z przemową Franka:
Jesteśmy jak białe krwinki, chronimy przed zakażeniem zbrodnią. Chorobą, która zakrada się do systemu, niczym brukselka, która przedostaje się do przepysznej porcji makaronu z serem...
Więcej na ten temat jak i innych występów Punishera w serialach animowanych znajduje się tutaj.

Ostatnio zaktualizowany został również dział dotyczący serii "Punisher 2099", w którym znaleźć można już informacje o 22. numerze.

ZOBACZ POPRZEDNIE NEWSY
>>> 1 2 3 4 5 <<<

Lions Gate Film All original material copyright © 2004-2017. Punisher is registered trademark of Marvel Comics. Marvel Comics