| STRONA GŁÓWNA | KOMIKS | PUNISHER (NETFLIX) | PUNISHER: WAR ZONE | FILMY I TV | INNE |

 PUNISHER ZONE


Newsy
Współpraca
Forum

 KATEGORIE NEWSÓW


Komiksy
Punisher (1989)
Punisher (2004)
Punisher: War Zone
The Punisher (Netflix)
Punisher Film #4
Punisher Serial TV (FOX)
Inne

 BUTTONY


WAK - Serwis Komiksowy
Daily Planet - Pierwsza Polska Strona o Supermanie

ArkhamInfo-Twoje jedyne centrum informacji o grze Batman: Arkham City, Batman Arkham Asylum i jej kontynuacjach


 ArtKomiks STYLE


Główny
Punisher: War Zone
Punisher (2004)

NEWSY - KATEGORIA - KOMIKSY

Komiksy icon
Dodano: 26-04-2012, 14:17 Autor:
Według różnych plotek w 2007 roku Mike Wieringo otrzymać kolejne zlecenie od Marvela. Tuż przed swoją śmiercią rysownik miał pracować na warstwą graficzną do serii "Punisher: Max". Nic takiego nie miało jednak miejsca.

Były co prawda plany by Mike przygotował rysunki do trzech numerów "Punisher: War Journal", ale po tym jak otrzymał scenariusz do pierwszego numeru, uznał że ten nie odpowiada mu i zrezygnował z tego zlecenia.

Źródło: CBR

Komiksy icon
Dodano: 19-04-2012, 21:53 Autor:
Kto jest ojcem założycielem mitycznego raju dla kryminalistów?

Dowiecie się tego z czwartego numeru miniserii WOLVERINE/PUNISHER.

Komiksy icon
Dodano: 10-04-2012, 01:57 Autor:
Dodane zostały informacje na temat trzeciego numeru miniserii WOLVERINE/PUNISHER.

Komiksy icon
Dodano: 25-03-2012, 00:52 Autor:
Poprzez wiele lat swojej działalności Punisher zyskał wielu wrogów, a niektórzy z nich skryli się w mistycznym Erewhonie. Jak się zachowają, kiedy w ich okolicy pojawi się Frank, i jakie są ich historie? Tego możecie się dowiedzieć z drugiego numeru miniserii WOLVERINE/PUNISHER

Komiksy icon
Dodano: 21-03-2012, 18:27 Autor:
W lipcu ukaże się 1. numer 4-częściowej miniserii "Space: Punisher", która zabierze Punishera do znacznie większego wszechświata, który nie potrzebuje sprawiedliwości, ale ukarania. Komiks ma przedstawić Uniwersum Marvela jako galaktyczną sagę kryminalną, z szalonymi zwrotami akcji i klasycznymi bohaterami.

Scenarzystą "Space: Punisher" będzie Frank Tieri, a rysownikiem Mark Texeira.

Źródło: CBR

Komiksy icon
Dodano: 03-03-2012, 13:15 Autor:
Punisher i Wolverine nie są typowymi superbohaterami, tak więc czy są wstanie razem współpracować? I jak przedstawia się los przestępców, którzy stają się celem Franka Castle'a? O tym można się dowiedzieć z pierwszego numeru miniserii WOLVERINE/PUNISHER.

Komiksy icon
Dodano: 26-02-2012, 00:34 Autor:
Czasami twórcy komiksów serwują czytelnikom naprawdę bardzo dziwne pomysły. Jednym z takich niewątpliwie jest czarnoskóry Punisher.

Pod koniec "Punisher #59" Frank Castle przeszedł operację i stał się czarnoskórym facetem. W kolejnych 3 numerach sprawy przejęły jeszcze dziwniejszy obrót, gdyż stanowiły one pewnego wprowadzenie dla nowej serii o Luke'u Cage'ie.

Czarnoskóry Punisher udaje się do Chicago, gdzie wpada wprost na grupę super rasistowskich gliniarzy... Z opresji ratuje go Luke Cage, który zabiera go do swojego mieszkania. Swojemu nowemu przyjacielowi Punisher przedstawia się jako Frank Rook. Bohaterowie zaczynają razem działać, a skóra Franka staje się coraz jaśniejsza.

Po pewnym czasie ludzie Kingpina domyślają się, że Punisher jest teraz czarnoskóry. Po złapaniu pani chirurg, która operowała Franka, próbują także i jego dopaść. Wszystko układa się po ich myśli, aż do czasu kiedy Frankowi z pomocą przychodzi Cage. Podczas starcia z ludźmi Kingpina okazuje się, że kuracja jaką przeszedł Punisher wygasa i Frank znowu wygląda tak jak wcześniej, a tym samym wraca stary dobry Punisher.

Źródło: CBR

Komiksy icon
Dodano: 13-02-2012, 14:47 Autor:
Czy Punisher i walentynki to dobre połączenie? Na to pytanie postanowili odpowiedzieć scenarzyści "Punisher: Red X-Mas".
Na drodze Punishera znów pojawia się seksowna zabójczyni z Sycylii - Suspiria. Jak wypadło ich drugie spotkanie? Tego można dowiedzieć się z historii:

PUNISHER: BLOODY VALENTINE

Komiksy icon
Dodano: 25-01-2012, 00:38 Autor:
Wcześniej opisaliśmy losy Jake'a Gallowsa, Punishera z serii "Punisher 2099" z lat 90-tych.

W 2004 roku wydany został natomiast one-shot "Punisher 2099", który nie ma nic wspólnego z poprzednią serią. Jak przedstawia się wizja roku 2099 według Roberta Kirkmana i czy Punisher cały czas jest potrzebny? Tego można dowiedzieć się pod tym adresem.

Komiksy icon
Dodano: 13-01-2012, 00:34 Autor:
Chociaż seria "Punisher 2099" zakończyła się na 34 numerach, to ostateczny los Jake'a Gallowsa został przedstawiony w "2099 A.D. Apocalypse". Jaki spotkał go los? Można się tego można się tego dowiedzieć pod tym adresem.

ZOBACZ POPRZEDNIE NEWSY
>>> 1 2 3 4 5 ... 10 11 12 <<<

Lions Gate Film All original material copyright © 2004-2017. Punisher is registered trademark of Marvel Comics. Marvel Comics