| STRONA GŁÓWNA | KOMIKS | PUNISHER (NETFLIX) | PUNISHER: WAR ZONE | FILMY I TV | INNE |

 PUNISHER ZONE


Newsy
Współpraca
Forum

 KATEGORIE NEWSÓW


Komiksy
Punisher (1989)
Punisher (2004)
Punisher: War Zone
The Punisher (Netflix)
Punisher Film #4
Punisher Serial TV (FOX)
Inne

 BUTTONY


WAK - Serwis Komiksowy
Daily Planet - Pierwsza Polska Strona o Supermanie

ArkhamInfo-Twoje jedyne centrum informacji o grze Batman: Arkham City, Batman Arkham Asylum i jej kontynuacjach


 ArtKomiks STYLE


Główny
Punisher: War Zone
Punisher (2004)

NEWSY - KATEGORIA - PUNISHER: WAR ZONE

Punisher2 icon
Dodano: 03-06-2007, 13:41 Autor:
Serwis SHH podał informację, że reżyserią sequelu zajmie się Lexi Alexsander ("Hooligans").

Punisher2 icon
Dodano: 02-06-2007, 16:04 Autor:
Tom Jane wycofał się z projektu, reżyser nie został wybrany, ale mimo tych problemów serwis canada.com podaje, że zdjęcia do Punishera 2 będą kręcone w Montrealu jeszcze w tym roku. 

Punisher2 icon
Dodano: 29-05-2007, 00:39 Autor:
Mimo, że ostatnie informacje nie są zbyt przyjazne dla powstania Punishera 2. To w sieci pojawiły się nowe plakaty wykonane przez fanów do filmu Punisher 2. Co ciekawe na plakatach oprócz Toma Jane w tytułowej roli, uwzględniono Michaela Keatona, który zapewne miałby zagrać Jigsawa.

Punisher2 icon
Dodano: 24-05-2007, 10:55 Autor:

Serwis Freeze Dried Movies, który kilka dni temu informował, że Punisherem 2 zainteresowany jest John Dahl, ostatnio poinformował, że Dahl zrezygnował z projektu, podobno decyzja była spowodowana konfliktem z innymi planami, ale czy to jest prawdziwy powód?


Źródło serwisu zapoznała się z ostatnią wersją szkicu scenariusza napisanego przez Nicka Santora (Prison Break) i poprawionego przez Kurta Suttera (The Shield). Osoba, która zapoznała się ze scenariuszem, opisała tekst jako "cholernie okropny, ponad to zły, żenująco zły... nie sądze by ktoś przy zdrowych zmysłach zabrał się za to".

Punisher2 icon
Dodano: 23-05-2007, 18:26 Autor:

Jest wiele hałasu wokół fatum jakie leży nad tym projektem. Chciałem tylko wyjaśnić moją rolę w tym projekcie. To jest moja opinia oparta na moim udziale i wyłącznie na mojej opini. Tak zrobiłem szkic scenariusza dla Marvela i LGF. To była strona napisana od nowa w oparciu o poprzednią historię. Z tego co wiem, to jest to obecnie najaktualniejszy szkic. Ale to było pod koniec stycznia, więc już nie jestem pewien.

Nie wiem czemu Tom Jane zrezygnował z projektu. Widocznie powiedział, że nie był zadowolony ze scenariusza. Jeśli to prawda, to domyślam się że moja wersja scenariusza, nie była zgodna z jego wizją. Nie pierwszy raz chybiłem i pewnie nie ostatni...

Jednakże ciężko mi uwierzyć, że studio pozowliło gwieździe opuścić projekt oparty na szkicu scenariusza. Filmy, a w szczególności komiksowe filmy często mają scenarzystów od szkiców. Normalnie jeśli gwiazda jest niezadowolona, zatrudnia się innego scenarzystę, a poprzednia wersja ląduje w koszu.

Mam nadzięje że prace nad projektem ruszą - z czyimkolwiek scenariuszem. Jestem wielkim fanem Punishera. Byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby powstał dobry film. Myśle że ten projekt ma duży potencjał.

Tak, czy owak. Więcej informacji zostanie ujawnionych. Albo nie.

Źródło: www.thepunisher.com

Punisher2 icon
Dodano: 18-05-2007, 12:54 Autor:

Firmy Dickens Energy Cider i Turn Left Energy Drink zajmujące się produkcją nopojów energetycznych, planują wejść do świata filmu. Jednym z projektów, którym są zainteresowane firmy to "Punisher 2".

Źródło: www.sys-con.com 

Punisher2 icon
Dodano: 17-05-2007, 00:05 Autor:
Wczoraj pojawiły się informacje, że Tom Jane nie zagra w filmie, co mogłoby sugerować, że film nie powstanie. Jednak według doniesień serwisu Freeze Dried MoviesJohn Dahl ("Zabij mnie jeszcze raz", "Prześladowca") prowadzi obecnie rozmowy w sprawie realizacji Punishera 2. 

Punisher2 icon
Dodano: 16-05-2007, 12:07 Autor:
Według informacji jakie nadesłał Jane serwisowi AICN (który już kilkakrotnie podawał nie prawdziwe informacje), gwiazda poprzedniego filmu nie zagra w sequelu. Tom z przykrością rezygnuje z roli, ale ma już dość bycia w gotowości i na odpowiedniej diecie, aktor nie chce wylewać kolejnych potów na projekt w który nie wierzy. 

Punisher2 icon
Dodano: 13-05-2007, 13:34 Autor:

Chuck Liddell znany jako Iceman, obecnie walczy w UFC (Ultimate Fighting Championship), ale według ostaniej wypowiedzi zainteresowany jest także światem filmu.

Jestem zainteresowany Hollywood. Próbuje się dostać do Punishera 2. Mogę zagrać przeciwnika, lub szalonego brata. Prawdopodobnie zacznę brać lekcje aktorstwa. 

Źródło: www.thepunisher.com

Punisher2 icon
Dodano: 26-04-2007, 01:06 Autor:
Przynajmniej tak uważa producent Avi Arad, który w jednym z wywiadów, na pytanie dotyczące problemów z Punisherem, odpowiedział że nia ma żadnych problemów ,bo film który nie kosztował zbyt wiele, przyniósł 60 mln dolatów ze sprzedaży DVD w USA.

Źródło: SuperHeroHype

ZOBACZ POPRZEDNIE NEWSY
>>> 1 2 3 ... 18 19 20 21 22 <<<

Lions Gate Film All original material copyright © 2004-2017. Punisher is registered trademark of Marvel Comics. Marvel Comics