| STRONA GŁÓWNA | KOMIKS | PUNISHER (NETFLIX) | PUNISHER: WAR ZONE | FILMY I TV | INNE |

 PUNISHER ZONE


Newsy
Współpraca
Forum

 KATEGORIE NEWSÓW


Komiksy
Punisher (1989)
Punisher (2004)
Punisher: War Zone
The Punisher (Netflix)
Punisher Film #4
Punisher Serial TV (FOX)
Inne

 BUTTONY


WAK - Serwis Komiksowy
Daily Planet - Pierwsza Polska Strona o Supermanie

ArkhamInfo-Twoje jedyne centrum informacji o grze Batman: Arkham City, Batman Arkham Asylum i jej kontynuacjach


 ArtKomiks STYLE


Główny
Punisher: War Zone
Punisher (2004)

NEWSY - KATEGORIA - PUNISHER (2004)

Filmy icon
Dodano: 17-10-2012, 13:37 Autor:
W poniedziałek 5 listopada o godzinie 20:00 telewizja Polsat przypomni widzom "Punishera" z Thomasem Jane'em w roli głównej.

Brawurowy film akcji z Johnem Travoltą i Thomasem Janem w rolach głównych. Frank Castle powraca w świetnej ekranizacji kultowego komiksu z wydawnictwa Marvel. Agent specjalny Frank Castle (Thomas Jane) ma oddaną, kochająca rodzinę i zamierza odejść ze służby. Przedtem jednak wykonuje ostatnią misję. Niestety, podczas akcji sprawy wymykają się spod kontroli i przypadkowo ginie syn bezwzględnego biznesmena Howarda Sainta (John Travolta). W odwecie Saint morduje całą rodzinę Castle'a, a on sam cudem uchodzi z życiem. O tej chwili Castle ma tylko jeden cel w życiu - zemstę. Pod pseudonimem Punisher wypowiada krwawą wojnę całemu przestępczemu światu z Saintem i bandą jego zabójców na czele, wobec których wymiar sprawiedliwości jest bezsilny...

Filmy icon
Dodano: 05-10-2012, 17:50 Autor:
W październiku AXN oraz AXN Spin przypomną widzom film "The Punisher - Mściciel ". Będzie można go obejrzeć na AXN Spin 13.10.2012 o 22:00 i 14.10.2012 o 02:40. W AXN 14.10.2012 o 22:00 i 19.10.2012 23:30.

Opisy dostępne na oficjalnych stronach AXN sugerują, że będzie to film "Punisher: War Zone":
Frank Castle, były agent marynarki i FBI, postanawia teraz na własną rękę wymierzać sprawiedliwość. W tym celu przemierza kraj, eliminując po drodze groźnych przestępców. Kiedy zabija on bossa mafii, do Nowego Jorku powraca znajdujący się na wygnaniu Billy Russo, człowiek nr 2 w półświatku. Russo, który chce przejąć kontrolę nad przestępczym światkiem, przekonuje pozostałych bossów mafii, że może zabić Castle'a – Punishera. Ich walka przeradza się w wojnę na trzy fronty, kiedy agent FBI, Stephanie West, postanawia zakończyć uliczne potyczki Castle'a i Russo.

Natomiast opisy w internetowych programach telewizyjnych podają, że będzie to film z 2004 roku.

Filmy icon
Dodano: 13-08-2012, 19:07 Autor:
Podobał wam się krótkometrażowy film "Dirty Laundry", w którym Thomas Jane ponownie zagrał Punishera? To musicie obejrzeć materiał zza kulis tej produkcji.

Filmy icon
Dodano: 16-07-2012, 13:10 Autor:
Można już obejrzeć krótkometrażowy film z Punisherem z Thomasem Jane'em w roli głównej.

Filmy icon
Dodano: 15-07-2012, 16:21 Autor:
Podczas panelu RAW Studios na tegorocznym Comic-Conie zaprezentowany został krótkometrażowy film pt. "My Movie" z Thomasem Jane'm w roli głównej.

W filmie bohater grany przez Jane'a próbuje uprać swoje rzeczy w pobliskiej pralni, podczas gdy grupa zbirów zaczyna rozrabiać. W pewnym momencie ma już dość ich zachowania i bierze butelkę Jacka Danielsa ze sklepu monopolowego, którego właściciela gra Ron Perlman. Za pomocą butelki rozprawia się ze zbirami pozostawiając na koniec ich przywódcę. Ten zostaje "ukarany" w bardzo brutalny i krwawy sposób.

Kiedy młody chłopak, którego życie uratował Jane, chce mu zwrócić koszulkę, która spadła z kosza na pranie, bohater film mówi: "Zatrzymaj ją. Ma dziury po kulach." i oddaje chłopakowi czarną koszulkę z nowym logo Punishera autorstwa Tima Bradstreeta .

Źródło: CBM

Filmy icon
Dodano: 14-07-2012, 22:20 Autor:
Podczas Comic-Conu w San Diego Thomas Jane, odtwórca roli Punishera z 2004 roku, opowiedział o swojej miłości do postaci Punishera.

"Naprawdę chcemy pokazać naszą miłość dla tej postaci, i do fanów, którzy również go kochają. Nie tylko kocham Punishera, ale mam też słabość do osób, które również go uwielbiają. Wiecie, fani Punishera byli nim dowiedziałem się kim jest Frank Castle. Jest pewien szczególny rodzaj fanów Punishera, których uwielbiam."

Jane został również zapytany czy zgodziłby się zagrać Punishera w adaptacji one-shotu "Punisher Kills the Marvel Universe", co wcale nie jest takie nie realne zwłaszcza, że Marvel powoli odzyskuje prawa filmowe do większości swoich bohaterów.
"To byłoby zabawne... byłoby super. Podoba mi się ten pomysł."

W "Punisher Kills the Marvel Universe" autorstwa Gartha Ennisa, Frank Castle postanawia zabić wszystkich superbohaterów i superzłoczyńców z uniwersum Marvela, w tym także siebie.

Źródło: Bloody-Disgusting

Filmy icon
Dodano: 03-05-2012, 01:37 Autor:
W piątek 18 maja o godzinie 23:00 i w sobotę 19 maja o godzinie 21:00 kanał Polsat Film przypomni widzom "Punishera" z Thomasem Jane'em w roli głównej.

Tajny agent Frank Castle (Thomas Jane) planuje odejść ze służby. Podczas jego ostatniej misji ginie Bobby Saint (James Carpinello), syn skorumpowanego biznesmena, powiązanego ze światem przestępczym bezwzględnego Howarda Sainta (John Travolta). W odwecie Saint zabija żonę agenta, Marię (Samantha Mathis) i jego syna Willa (Marcus Johns). Frankowi udaje się ujść z życiem. Postanawia zemścić się na mordercy. Przyjmuje pseudonim Punisher i przygotowuje plan działania. Wynajmuje mieszkanie niedaleko domu biznesmena. Chce dowiedzieć się wszystkiego o rodzinie Saintów - obserwuje nie tylko Howarda, ale także jego żonę Livię (Laura Harring) i syna Johna (James Carpinello). Śledzi też zaufanego człowieka biznesmena - prawnika Quentina Glassa (Will Patton). Gdy Frank próbuje zaszkodzić interesom Sainta, przestępca orientuje się, że jego wrogowi udało się przeżyć. Wynajmuje płatnego mordercę Harry'ego Hecka (Mark Collie) W wykonaniu zadania ma pomóc mu Rosjanin (Kevin Nash). Castle nie rezygnuje ze swojego planu. Wspierają go jego nowi przyjaciele - kelnerka Joan (Rebecca Romijn-Stamos), powiązany z półświatkiem Dave (Ben Foster) oraz samotnik Mr. Bumpo (John Pinette). Ekranizacja popularnego komiksu Marvela, którego głównym bohaterem jest - w odróżnieniu od innych niezwykłych komiksowych postaci - zwyczajny człowiek, nieposiadający żadnych nadprzyrodzonych zdolności. Jednym z autorów scenariusza jest Michael France, który brał już udział w tego typu przedsięwzięciach - pracował nad scenariuszami do filmu "Hulk" Anga Lee i "Fantastycznej czwórki" Tima Story'ego.

Filmy icon
Dodano: 07-01-2012, 00:07 Autor:
Już wcześniej informowaliśmy jak prezentowała się oglądalność "Punishera" z 2004 roku. Film mimo upływu lat i kolejnych emisji cały czas przyciąga w Polsce przed ekrany telewidzów miliony widzów. I jak się okazuje 1 903 438 widzów w grupie docelowej (16-49) i udziały w wysokości 29,72% zapewniły filmowi z Tomem Jane'em w roli głównej 12. miejsce wśród najchętniej oglądanych filmów w polskiej telewizji w 2011 roku.

Źródło: Wirtualnemedia.pl

Filmy icon
Dodano: 08-11-2011, 02:13 Autor:
W ostatnim newsie podaliśmy wyniki oglądalności filmu "Punisher" z 2004 roku.

O ile pod względem ogólnej liczby widzów wynik 3 405 992 widzów był bardzo przyzwoite, to wyniki w grupie docelowej dla komercyjnych stacji telewizyjnych (16-49) były jeszcze lepsze. 1 935 602 widzów w grupie 16-49 dało "Punisherowi" piąte miejsce wśród najpopularniejszych programów telewizyjnych i pierwsze wśród filmów emitowanych w dniach 31.10 - 6.11.2011.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Filmy icon
Dodano: 06-11-2011, 00:01 Autor:
W miniony poniedziałek telewizja Polsat ponownie przypomniała widzom film "Punisher" z 2004 roku i jak zawsze jego emisja przyciągnęła miliony widzów, a dokładnie 3 405 992 (wg danych Nielsen Audience Measurement dla portalu Wirtualnemedia.pl).

Warto też odnotować, że film z Thomasem Janem w roli głównej cały czas mimo upływu lat emitowany jest w tzw. prime time, czyli wieczornej porze najwyższej oglądalności. Pod względem oglądalności wśród październikowych programów Polsatu "Punisher" zajął 2. miejsce, ustępując miejsca tylko filmowi "Transporter 2", ale to film Jonathana Hensleigha uzyskał lepsze udziały w widowni telewizyjnej.

Źródło: Wirtualnemedia.pl

ZOBACZ POPRZEDNIE NEWSY
>>> 1 2 3 4 5 6 7 8 <<<

Lions Gate Film All original material copyright © 2004-2017. Punisher is registered trademark of Marvel Comics. Marvel Comics