| STRONA GŁÓWNA | KOMIKS | PUNISHER (NETFLIX) | PUNISHER: WAR ZONE | FILMY I TV | INNE |

 PUNISHER ZONE


Newsy
Współpraca
Forum

 KATEGORIE NEWSÓW


Komiksy
Punisher (1989)
Punisher (2004)
Punisher: War Zone
The Punisher (Netflix)
Punisher Film #4
Punisher Serial TV (FOX)
Inne

 BUTTONY


WAK - Serwis Komiksowy
Daily Planet - Pierwsza Polska Strona o Supermanie

ArkhamInfo-Twoje jedyne centrum informacji o grze Batman: Arkham City, Batman Arkham Asylum i jej kontynuacjach


 ArtKomiks STYLE


Główny
Punisher: War Zone
Punisher (2004)

NEWSY - KATEGORIA - PUNISHER FILM 4

FilmyM icon
Dodano: 09-08-2015, 01:20 Autor:
Do sieci trafiły kolejna zdjęcia z planu 2. sezonu "Daredevilu", w którym w roli Punishera wystąpi Jon Bernthal. Widać na nich jak kręcono scenę walki podczas której, Frank Castle aka Punisher walczy z gangsterem. Czytaj więcej >>>

FilmyM icon
Dodano: 29-07-2015, 01:19 Autor:
Podczas Television Critics Association Ted Sarandos z Netflixa zdradził, że nie jest wykluczone, że Punisher, który zadebiutuje w 2. sezonie "Daredevila" otrzyma w przyszłości osobny serial.
"Na pewno jest to możliwe. Na tym polega piękno uniwersum Marvela."

Sarandos dodał również, że każdy z bohaterów występujących w ich serialach może trafić też na kinowy ekran.

FilmyM icon
Dodano: 11-07-2015, 17:27 Autor:
Do sieci trafiły kolejne zdjęcia, tym razem bardzo dobrej jakości, na których widać jak w roli Franka Castle'a na planie "Daredevila" prezentuje się Jon Bernthal. Czytaj więcej >>>

FilmyM icon
Dodano: 11-07-2015, 12:16 Autor:
W Nowym Jorku trwają obecnie zdjęcia do 2. sezonu "Daredevila". Na planie fanom udało się dostrzec Jona Bernthala, który wciela się w Franka Castle'a/ Punishera.

Zdjęcia nie są najlepszej jakości, ale widać, że brakuje ikonicznej czaszki.


FilmyM icon
Dodano: 17-06-2015, 23:00 Autor:
W rozmowie z ABC News Jon Bernthal po raz pierwszy podzielił się swoimi wrażeniami, po ogłoszenie, że to on zagra Franka Castle'a aka Punishera w 2. sezonie serialu "Daredevil".

"To wielki honor zagrać tę rolę, to wszystko co mogę powiedzieć. Jestem bardzo podekscytowany, chociaż jeszcze nie rozpoczęliśmy pracy na planie, już nie mogę się tego doczekać."

FilmyM icon
Dodano: 09-06-2015, 22:47 Autor:
Do tej pory tylko spekulowano o serialu z Punisherem i chociaż taki jeszcze nie powstanie, to wkrótce na małym ekranie zagości Frank Castle. Bohater pojawi się w 2. sezonie serialu "Marvel’s Daredevil", a zagra go Jon Bernthal (“Wolf of Wall Street,” “The Walking Dead, ” “Fury”).

Jeph Loeb, Marvel’s Head of Television, zapowiedział, że "Pojawienie Castle'a przyniesie radykalne zmiany w świecie Matta Murdocka i nic nie będzie już takie samo."

Aktor już na Twiterze zasygnalizował, że rozpoczął przygotowania do roli Punishera.
Źródło: Marvel

FilmyM icon
Dodano: 05-05-2015, 20:02 Autor:
W rozmowie z serwisem Collider, Tom Hardy zdradził, że chciałby zagrać Punishera.

Aktor jednak obawia się, że może być za niski do roli (wzrost Toma to 175 cm), ale ktoś kto zagrał już Bane'a nie powinien się takimi kwestiami przejmować.

FilmyM icon
Dodano: 01-04-2015, 15:59 Autor:
Steven DeKnight, który odpowiada za produkcję serialu "Daredevil" dla Netflix, przyznał w rozmowie z SciFiNow, że chciałby stworzyć serial o Punisherze.

Od lata jestem wielkim fanem komiksów z Punisherem. Bardzo chciałbym zobaczyć go na takiej platformie jak Netflix. Nic bardziej by mnie nie zachwyciło niż zobaczenie jak Punisher otrzymuje swój własny serial, może uda nam się przekonać Marvela do stworzenia takiego serialu z mocną kategorią "R". Jeśli których z komiksowych bohaterów zasługuje na kategorię "R" to jest to Punisher.

Źródło: SciFiNow

FilmyM icon
Dodano: 14-03-2014, 15:13 Autor:
Do sieci trafiły dwa nowe zwiastuny promujące film animowany "Marvel’s Avengers Confidential: Black Widow & Punisher".

Po ingerencji w ściśle tajną misję, Punisher zostaje zatrzymany przez agentkę S.H.I.E.L.D. Black Widow. Na rozkaz Nicka Fury'ego Punisher i Black Widow zostają wysłani na misję, której celem jest powstrzymanie Leviathana, globalnej organizacji terrorystycznej, która planuje sprzedać skradzioną S.H.I.E.L.D. technologię, dla tego kto zapłaci najwięcej. Wyjęty z pod prawa mściciel i szpieg muszą współpracować razem by nie dopuścić by technologia wpadła w niepowołane ręce. Lost świata oraz Avengers wisi na włosku.Czytaj więcej >>>

FilmyM icon
Dodano: 11-03-2014, 19:15 Autor:
25 marca w USA na DVD/Blu-ray w dystrybucji cyfrowej do sprzedaży trafi najnowszy film animowany z bohaterami Marvela "Marvel’s Avengers Confidential: Black Widow & Punisher". Głosów tytułowym bohaterom użyczą Jennifer Carpenter i Brian Bloom.

Już teraz można obejrzeć klipy oraz materiały odsłaniające kulisy powstania "Marvel’s Avengers Confidential: Black Widow & Punisher".

Czytaj więcej >>>

ZOBACZ POPRZEDNIE NEWSY
>>> 1 2 3 4 5 <<<

Lions Gate Film All original material copyright © 2004-2017. Punisher is registered trademark of Marvel Comics. Marvel Comics