| STRONA GŁÓWNA | KOMIKS | PUNISHER (NETFLIX) | PUNISHER: WAR ZONE | FILMY I TV | INNE |

 PUNISHER ZONE


Newsy
Współpraca
Forum

 KATEGORIE NEWSÓW


Komiksy
Punisher (1989)
Punisher (2004)
Punisher: War Zone
The Punisher (Netflix)
Punisher Film #4
Punisher Serial TV (FOX)
Inne

 BUTTONY


WAK - Serwis Komiksowy
Daily Planet - Pierwsza Polska Strona o Supermanie

ArkhamInfo-Twoje jedyne centrum informacji o grze Batman: Arkham City, Batman Arkham Asylum i jej kontynuacjach


 ArtKomiks STYLE


Główny
Punisher: War Zone
Punisher (2004)

NEWSY - KATEGORIA - PUNISHER FILM 4

FilmyM icon
Dodano: 21-01-2014, 20:31 Autor:
Już 25 marca w USA na DVD/Blu-ray w dystrybucji cyfrowej do sprzedaży trafi najnowszy film animowany z bohaterami Marvela "Marvel’s Avengers Confidential: Black Widow & Punisher". Głosów tytułowym bohaterom użyczą Jennifer Carpenter i Brian Bloom.
Po ingerencji w ściśle tajną misję, Punisher zostaje zatrzymany przez agentkę S.H.I.E.L.D. Black Widow. Na rozkaz Nicka Fury'ego Punisher i Black Widow zostają wysłani na misję, której celem jest powstrzymanie Leviathana, globalnej organizacji terrorystycznej, która planuje sprzedać skradzioną S.H.I.E.L.D. technologię, dla tego kto zapłaci najwięcej. Wyjęty z pod prawa mściciel i szpieg muszą współpracować razem by nie dopuścić by technologia wpadła w niepowołane ręce. Lost świata oraz Avengers wisi na włosku."Marvel’s Avengers Confidential: Black Widow & Punisher" wyreżyserował Kenichi Shimizu, na podstawie scenariusza Mitsutaka Hirota opartego na pomyśle Marjorie Liu. Produkcja: Marvel, Sony Pictures Entertainment (Japan) Inc. i Madhouse Inc. Czas trwania filmu: 83 minuty. Animacja skierowana do widzów powyżej 13 roku życia (PG-13).

Źródło: voicesfromkrypton.net

FilmyM icon
Dodano: 20-10-2013, 23:09 Autor:
Kevin Feige w rozmowie z dziennikarzami zdradził jakie są plany studia wobec postaci Punishera.

"W pewnym momencie Punisher może się pokazać. Kiedy już postacie wrócą do Marvela nie chcemy robić nic na szybko, chcemy zrobić to dobrze i we właściwym czasie."

Źródło: Bleeding Cool

FilmyM icon
Dodano: 07-10-2013, 17:36 Autor:
W jednej ze scen filmu "Iron Man 3" fani dopatrzyli się loga Punishera.Źródło: ScreenCrush

FilmyM icon
Dodano: 17-03-2013, 02:13 Autor:
Na osobny film z Punisherem przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Fanom więc pozostaje czekać na występ Franka w animowanych filmie "Iron Man: Rise of Technovore". W najnowszym zwiastunie można zobaczyć jak prezentuje Punisher, któremu głosu użyczy Norman Reedus.

FilmyM icon
Dodano: 01-09-2011, 23:53 Autor:
W odpowiedzi na pytanie dziennikarza Huffington Post Joe Manganiello zdradził, że chciałby wcielić się w postać Punishera:

Bardzo chciałbym zrobić "Punishera", ale musiałby go wyreżyserować Micheal Mann. To byłaby hardcorowa, z kategorią "R", wersja "Punishera".

Źródło: Huffington Post

FilmyM icon
Dodano: 24-07-2011, 19:32 Autor:
Joe Quesada ogłosił, że Marvel odzyskał prawa do postaci Punishera i Blade'a. Zdradził również, że obaj bohaterowie pojawią się w postaci serialu telewizyjnego i kinowego filmu.

Na chwilę obecną nie są znane jednak żadne szczegóły na temat planowanych produkcji.

Źródło: CBR

FilmyM icon
Dodano: 10-03-2011, 13:57 Autor:
W kolejnym wywiadzie Ray Stevenson wspomina film "Punisher: War Zone".


Byłem zadowolony z filmu. Myślałem, że kampania prasowa i reklamowa mogłaby być przeprowadzono nieco lepiej, choć. Żałuje, że do większej liczby osób nie dotarły informacji o filmie. Wydawało się, że fani byli bardzo zadowoleni z niego, jak sądzę. Daliśmy im Franka Castle'a z serii "Punisher MAX", i taki właśnie był nasz zamiar...


Na temat kampanii reklamowej:

Nie podobała mi się kampania plakatowa. Były jeszcze inne zdjęcia, która myślałem, że zostaną wykorzystane na potrzeby plakatów, i wtedy wyszło zdjęcie o którym pomyślałem "Skąd do licha oni to wzięli?". Było za dużo areografa i nie wyglądałem jak postać, którą grałem. Nie wiem, osobiście uważam, że nie uchwycono nic z klimatu filmu. Był trochę zbyt mdły i nijaki, i po prostu zniknął, więc ludzie nie wiedzieli nawet, że film wyszedł.

O planach powrotu do roli Punishera:

Czuję się zaszczycony przez Marvel, bo pozwolili mi zagrać dwóch głównych bohaterów Marvela: Franka Castle'a i Volstagga w "Thorze". Jeśli chodzi o Franka Castle'a... chciałbym jeszcze raz wrócić do tej postaci.


O zamianach jakie powinny zajść w nowym filmie:

Chciałbym zobaczyć go w pewnym sensie w XXI wieku. Fabuła filmu została zaczerpnięta z komiksów, które były wydane 10-12 lat wcześniej, więc chciałbym, żeby przeniesiono go do czasów współczesnych. Zrobić nowe, świeże spojrzenie na świat Franka Castle'a.


Źródło: Complex

FilmyM icon
Dodano: 08-03-2011, 18:33 Autor:
W jednym z ostatnich wywiadów Ray Stevenson, który w "Punisher: War Zone" wcielił się w role Franka Castle'a, zdradził, że ostatnio rozmawiał ze studiem Marvel na temat powrotu do roli Punishera.

Rozmawialiśmy o tym. Mieliśmy spotkanie na ten temat. Z wielką przyjemnością powróciłbym do tej roli. Z całą pewnością możemy przywrócić Franka Castle'a na duży ekran.

Źródło: indiewire.com

FilmyM icon
Dodano: 13-12-2010, 12:32 Autor:
Ostatnio Kevin Feige odpowiedział na wile pytań fanów, w tym również na te dotyczące Punishera.
Feige zapewnił, że różne plany dotyczące postaci Punishera są rozważane, ale na chwile obecna brak niestety konkretów.

Źródło: herocomplex.latimes.com

FilmyM icon
Dodano: 08-11-2010, 11:54 Autor:
W wywiadzie dla Wall Street Journal Disney CEO Robert Iger zdradził, że obecnie trwają pracę nad stworzeniem trzech seriali telewizyjnych w oparciu o postaci Marvela. Z wcześniejszych doniesień wiadomo, że ponownie na mały ekran ma trafić Hulk, czy wśród pozostałych propozycji znajdzie się miejsce dla Punishera, tego niestety jeszcze nie wiadomo.

ZOBACZ POPRZEDNIE NEWSY
>>> 1 2 3 4 5 <<<

Lions Gate Film All original material copyright © 2004-2017. Punisher is registered trademark of Marvel Comics. Marvel Comics