| STRONA GŁÓWNA | KOMIKS | PUNISHER (NETFLIX) | PUNISHER: WAR ZONE | FILMY I TV | INNE |

 PUNISHER ZONE


Newsy
Współpraca
Forum

 KATEGORIE NEWSÓW


Komiksy
Punisher (1989)
Punisher (2004)
Punisher: War Zone
The Punisher (Netflix)
Punisher Film #4
Punisher Serial TV (FOX)
Inne

 BUTTONY


WAK - Serwis Komiksowy
Daily Planet - Pierwsza Polska Strona o Supermanie

ArkhamInfo-Twoje jedyne centrum informacji o grze Batman: Arkham City, Batman Arkham Asylum i jej kontynuacjach


 ArtKomiks STYLE


Główny
Punisher: War Zone
Punisher (2004)

NEWSY - KATEGORIA - PUNISHER FILM 4

FilmyM icon
Dodano: 28-10-2010, 23:59 Autor:
Podczas wywiadu dla MTV Thomas Jane został zapytany czy słyszał coś na temat ewentualnego swojego powrotu do roli Punishera, w związku z powrotem praw do Punishera do Marvel Studios.


Jeszcze nic. Seria "Punisher" umarła tak bardzo groteskową śmiercią, że nie wydaje mi się by powróciła w najbliższym czasie. Ale mam nadzieję, że to nastąpi, bo mam świetną historię, którą chciałbym opowiedzieć, a Frank Castle był do niej idealny. Więc mam nadzieje, że pewnego dnia uda się przywrócić do życia tę serię.

Ale teraz Disney jest właścicielem praw do postaci Marvela, tak więc może to stanowić duże wyzwanie. Na pewno nie mam zamiaru brać udziału w Disneyowskiej wersji Punishera. Ale może jest sposób by to zrobić... obecnie jest to spory dylemat jak to zrobić i jak zrobić to dobrze.

FilmyM icon
Dodano: 13-09-2010, 20:14 Autor:
W wywiadzie dla MTV redaktor naczelny Marvela Joe Quesada zdradził, że prowadzone są zaawansowane prace nad serialem telewizyjnym. Niestety nie wiadomo jaki komiks z Marvela doczeka się własnego serialu w telewizji.

Być może, po nie do końca udanych kinowych wersjach Punishera, to Frank Castle trafi na mały ekran?

FilmyM icon
Dodano: 25-07-2010, 12:54 Autor:
Na Comic-Con w San Diego Kevin Feige w odpowiedzi na pytanie fana stwierdził, że postać Punishera wróciła do Marvela i że fani jeszcze nie zobaczyli ostatniego występu Franka Castle'a na ekranach. Nie wiadomo czy Kevin mówił o kolejnym filmie kinowym, czy też serialu telewizyjnym.

W później udzielonym wywiadzie Feige nie wykluczył większego cross-overu z bohaterami Marvela. A skoro prawa do filmowego Punishera wróciły do Marvela, to nic nie stoi na przeszkodzie by w takim projekcie pojawił się Frank Castle.

Źródło: IGN

FilmyM icon
Dodano: 26-06-2010, 12:29 Autor:
Kanadyjski aktor Jay Baruchel w wywiadzie dla Comic Heroes Magazine zdradził, że w przyszłości chciałby zagrać Punishera.

28 letni aktor zdaje sobie jednak sprawę, że przez najbliższe 20 lat nie będzie w stanie zagrać swojego ulubionego bohatera Franka Castle'a, Punishera.

Źródło: Coventry Telegraph

ZOBACZ POPRZEDNIE NEWSY
>>> 1 2 3 4 5 <<<

Lions Gate Film All original material copyright © 2004-2017. Punisher is registered trademark of Marvel Comics. Marvel Comics