| STRONA GŁÓWNA | KOMIKS | PUNISHER (NETFLIX) | PUNISHER: WAR ZONE | FILMY I TV | INNE |

 PUNISHER ZONE


Newsy
Współpraca
Forum

 KATEGORIE NEWSÓW


Komiksy
Punisher (1989)
Punisher (2004)
Punisher: War Zone
The Punisher (Netflix)
Punisher Film #4
Punisher Serial TV (FOX)
Inne

 BUTTONY


WAK - Serwis Komiksowy
Daily Planet - Pierwsza Polska Strona o Supermanie

ArkhamInfo-Twoje jedyne centrum informacji o grze Batman: Arkham City, Batman Arkham Asylum i jej kontynuacjach


 ArtKomiks STYLE


Główny
Punisher: War Zone
Punisher (2004)

NEWSY - KATEGORIA - PUNISHER (2004)

Filmy icon
Dodano: 15-05-2007, 19:42 Autor:
Ostanio dodana została galeria do filmu z 1989 roku, dzisiaj zaktulizowane została galeria zdjęć do filmu z 2004 roku.

Filmy icon
Dodano: 19-12-2006, 12:50 Autor:
Kiedy robisz taki film jak "Punisher", to zwracasz uwagę na miliony fanów, czy starasz się pozostawić własne wyobrażenie na postaci?
Próbuje zrozumieć co jest wspaniałego w tej postaci. Próbuje rozgryść co się podoba ludziom w takiej postaci jak Frank i w świecie który zamieszkuje. Staram się to wszystko przenieść na ekran, rozumiesz? To nie jest żadna Rocket Since. Jeśli lubisz mroczne rzeczy, to w takim razie lubisz to samo co ja. Jestem fanem takich rzeczy, więc robie to co mi się podoba. Byłem przekonany że inne osoby, tak samo by zareagowały. To co lubie we Franku, to to że jest to antybohater, człowiek wyjęty spod prawa. Lubie takie rzeczy.
Więc mam nadzieje że innym osobom także to się podoba. Myśle że podobało im się to w pierwszym filmie.


Źródło: SUPERHEROFLIX

Filmy icon
Dodano: 14-12-2006, 21:41 Autor:
Dodali nowe sceny na początku filmu. To wspomnienia Franka z Kuwejtu. Cała nowa sekwencja jest animowana, ale nie jest to tradycyjna animacja, ale bardziej jak seria zdjęć. Użyliśmy cyfrowych zdjęć. Tim Bradstreet, który zrobił wszystkie okładki do serii komiksów "Punisher Max", zilustrował zdjęcia. Zmienił je w styl ilustracji Tima Bradstreeta.

Inny nowy materiał filmowy, przedstawia wątek z przyjacielem Franka z czasów wojny, Jimmym Weeksem, którego zagrał Russell Andrews, nowe materiały zapchną też dziury w treści filmu, jakie były w wersji kinowej.

Do sekwencji z Kuwejtu Jane podłożył głos postaci Franka.
Miałem dużo zabawy robiąć to. Świetną zabawę. Pozwól mi to przeredagować. Nuda. Kompletana nuda. Nie ma żadnych innych aktorów. Mówisz tylko swoje kwestie, jedna po drugiej i spędzasz dosłownie dwa lub trzy dni robiąć dźwięki w rodzaju "Ooof, ahhh, uuuhh, ooohh". I tym podobne bzdury. To jest okropne. W tym nie ma życia. Musisz zagrać wszystko samemu.

Źródło: IGN

Filmy icon
Dodano: 14-12-2006, 21:26 Autor:
W wywiadzie dla serwisu IGN, aktor zdradza dlaczego zdecydwał się zagrać Punishera.

Przypuszczam, że gdy byłem dzieckiem to coś słyszałem o tej postaci. To całkiem znana postać, ale ja nigdy nie czytałem żadnego komiksu, naprawdę interesował mnie Marvel czy DC. Kiedy dorastałem czytałem komiksy, ale były to horrory lub science fiction. I dlatego na początku odrzuciłem rolę. Nie chciałem grac zadnego superherosa. Nie interesowało mnie to.

Ale wytwórnia przysłała mi kilka komiksów - to nie był żaden superheros. On bardziej przypomina szalonego strażnika. Podoba mi się, to mnie zaintrygowało. Lubię Franka Castle. On jest super.

Filmy icon
Dodano: 05-12-2006, 21:44 Autor:
Dzisiaj o 22:45 na kanale HBO można obejrzeć film "Punisher" w reżyserii Jonathana Hensleigha.

Kolejne emisje:
środa 14.12.2006, godz. 23:55
poniedziałek 18.12.2006, godz. 02:20

Doskonała adaptacja słynnego komiksu Marvela The Punisher. Frank Castle (Thomas Jane) jest tajnym agentem FBI i byłym członkiem sił specjalnych. Jako agent brał udział w wielu niebezpiecznych akcjach.

Nadszedł czas, by popracować za biurkiem, z dala od groźnych przestępców. Wydaje się, że nareszcie będzie mógł nadrobić stracone lata i poświęcić się rodzinie. Nieoczekiwanie świat Franka wali się w gruzy. W wyniku gangsterskich porachunków zostają zamordowani jego żona i syn. On sam cudem uchodzi z życiem. Od tego momentu jego celem staje się zemsta. Pod pseudonimem Punisher rozpoczyna prywatną wojnę z bezprawiem. Zabójcę musi spotkać zasłużona kara...
Punisher to debiut reżyserski Jonathana Hensleigha, uznanego scenarzysty takich klasyków gatunku, jak Armageddon czy Szklana pułapka 3.Thomas Jane (Ostrożnie z dziewczynami, Łowca snów) odtwarza rolę Franka Castle’a, walczącego z jednym z najczarniejszych bohaterów kina akcji Howardem Saintem, granym przez Johna Travoltę (Bez twarzy, Pulp Fiction). W pozostałych rolach Rebecca Romijn-Stamos (X-Men), Laura Harring (Mulholland Drive) i Will Paton (Armageddon, Śniadanie mistrzów, Tytani).


Źródło: HBO

Filmy icon
Dodano: 01-12-2006, 22:08 Autor:
Tim Bradstreet, popularny rysownik, który do edycji specjalnej przygotował scenę z Kuwejtu, został poproszony o stworzenie nowego plakatu.
Plakat można obejrzeć tutaj.

Serwis UGO zamieścił także, klip z alternatywną sceną walki Franka z rosjaninem.
Klip można obejrzeć tutaj.

Źródło: www.comicbookmovie.com

Filmy icon
Dodano: 01-12-2006, 17:50 Autor:
Reżyser filmu "Punisher" w wywiadzie dla NEWSRAMY zdradza szczegóły produkcji.

Z wywiadu dowiadujemy się że budżet filmu nie wyniósł 30-32 mln dolarów, ale po postprodukcji tylko około $15,5 mln.

Odnośnie sequelu Jonathan Hensleigh powiedział, że planują go zrobić. Akcja filmu będzie rozgrywać się w miejskich obszarach, a głównym przeciwnikiem będzie Jigsaw.

Filmy icon
Dodano: 22-11-2006, 22:41 Autor:
Serwis Superhero Hype, umieścił klip promujący specjalne wydanie DVD film "Punisher".


Filmy icon
Dodano: 03-11-2006, 14:27 Autor:
 
Źródło: Comics Continuum

Filmy icon
Dodano: 03-11-2006, 13:57 Autor:
Studio Lionsgate udostępniło trailer specjalnej edycji DVD The Punisher Extended Cut, kóra trafi do sprzedaży 21 listopada.
Trailer można obejrzeć tutaj.

ZOBACZ POPRZEDNIE NEWSY
>>> 1 2 3 4 5 6 7 8 <<<

Lions Gate Film All original material copyright © 2004-2017. Punisher is registered trademark of Marvel Comics. Marvel Comics